KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14029184
*
nr 1402 9184
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, Anders Widjedal (f. 1964), Sverige, tillskriven. Köksinteriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 7 juni 2021
kl 19:49:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/6 16:39:51
1
300 kr
7/6 17:22:35
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders widjedal ej signerad köksinteriör olja olja på pannå oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:51
-
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:17
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:04
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:50
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:41
*
Anders Widjedal
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
nr 1402 9184
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Oljemålning, Anders Widjedal (f. 1964), Sverige, tillskriven. Köksinteriör. Ej signerad. Olja på pannå, 122x122 cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 7 juni 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
2/6 16:39:51 | 1 | 300 kr |
7/6 17:22:35 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders widjedal ej signerad köksinteriör olja olja på pannå oljemålning oljemålningar svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
1015 Oljemålning
+ bok, Hugo Zuhr (1895-1971), Sverige. Fiskebod, M..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:51 -
5013 Oljemålning
1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:17 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 20:11
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 18:04 -
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:50 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
29 april kl 19:41